КУЛЬТУРА

event21.05.2017
visibility1029
КУЛЬТУРА
Австрія - культурна скарбниця Європи

Поряд із політикою та економікою культурна діяльність за кордоном є однією із трьох засад зовнішньої політики Австрії і покликана не тільки презентувати країну, але і бути важливим елементом, який поєднує Австрію з країною перебування.

Австрійський культурний форум у Києві позиціонує себе як платформу австрійської культурної діяльності за кордоном та як платформу наукової співпраці між Австрією і Україною. Культурний форум надає організаційну, структурну і фінансову підтримку в організації та проведенні концертів, доповідей, демонстрацій кінофільмів, театральних вистав, авторських читань, наукових конференцій, виставок та робочих семінарів. Основна увага при цьому приділяється сучасному мистецтву.

Крім Австрійського культурного форуму у Києві ще однією важливою австрійською інституцією в Україні, яка допомагає роботі Культурного форуму насамперед у Західному регіоні України, є Австрійсько-український центр співробітництва в галузі науки і культури у Львові. Австрійсько-український центр співробітництва є водночас відділом Посольства республіки Австрія з питань науки і культури.

Окрім того, діяльності Культурного форуму суттєво сприяють Австрійські бібліотеки у Києві, Львові, Чернівцях та Харкові, а також австрійські викладачі.

Фото: Vienna City Hall (Wiener Rathaus) © WienTourismus / Christian Stemper