Local kids dancing traditional Austrian performances © SalzburgerLand

КУЛЬТУРА

event21.05.2017
visibility1982
КУЛЬТУРА
Австрія - культурна скарбниця Європи. Австрійська культура сповнена різноманіття - тут звичними будуть як класична музика та опера, так і традиційний альпійський йодль; як вишуканий десерт, так і простий картопляний салат; як готичний собор та вишуканий замок, так і сучасні асиметричні будівлі

Поряд із політикою та економікою культурна діяльність за кордоном є однією із трьох засад зовнішньої політики Австрії і покликана не тільки презентувати країну, але і бути важливим елементом, який поєднує Австрію з країною перебування.

Австрійський культурний форум у Києві позиціонує себе як платформу австрійської культурної діяльності за кордоном та як платформу наукової співпраці між Австрією і Україною. Культурний форум надає організаційну, структурну і фінансову підтримку в організації та проведенні концертів, доповідей, демонстрацій кінофільмів, театральних вистав, авторських читань, наукових конференцій, виставок та робочих семінарів. Основна увага при цьому приділяється сучасному мистецтву.

Крім Австрійського культурного форуму у Києві ще однією важливою австрійською інституцією в Україні, яка допомагає роботі Культурного форуму насамперед у Західному регіоні України, є Австрійсько-український центр співробітництва в галузі науки і культури у Львові. Австрійсько-український центр співробітництва є водночас відділом Посольства республіки Австрія з питань науки і культури.

Окрім того, діяльності Культурного форуму суттєво сприяють Австрійські бібліотеки у Києві, Львові, Чернівцях та Харкові, а також австрійські викладачі.

Корисні посилання:

Проект AustriaInUkraine

Фото: Local kids dancing traditional Austrian performances © SalzburgerLand