500 австрійців "штурмують" Львів

event13.06.2018
visibility784
500 австрійців "штурмують" Львів
Зараз більше 500 австрійських туристів "штурмують" Львів та його околиці. У програму візиту включені міста Броди, Золочів, Олеський замок та ін.

З 12 по 15 червня 2018 року у Львові перебувають 550 гостей із Австрії, які прибули до України для знайомства із українською культурою та традиціями, а також щоб відвідати визначні туристичні місця та дізнатись про багате спільне українсько-австрійське минуле.
Основною подією програми перебування став великий концерт музики Йоганна Штрауса "Трік-трак у Львові", який відбувся сьогодні у Львівські обласній філармонії за сприяння Почесного консульства Австрії. Із вітальним словом перед концертом виступили Посол Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер, заступник голови Львівської облдержадміністрації пані Оксана Стоколос-Ворончук, в.о. начальника управління культури ЛМР пан Любомир Більо, а також пан Ґрегор Хаммерль - депутат Австрійського Бундесрату та Президент Штирійської асоціації пенсіонерів.
Гості насолоджувались музикою Штрауса у виконанні відомого молодіжного оркестру INSO-Lviv, а також їх чекало ще кілька приємних сюрпризів від організаторів - виступи дитячого хору та молодих акробатів.
Дякуємо організаторам Gerberhaus Culturproduktionen за чудовий захід та сподіваємось, що у гостей залишаться гарні враження та приємні спогади про Україну.