Дні Австрії в Дрогобичі

event24.04.2017
visibility1199
Дні Австрії в Дрогобичі
23-30 травня 2017 року в м.Дрогобич Львівської області проходять V Дні Австрії

23-30 квітня 2017 року проходять вже V Дні Австрії в Дрогобичі, які організовує Австрійська бібліотека в Дрогобичі. Цьогоріч подія проходить під гаслом "Штирія - зелене серце Австрії" та зібрала понад 250 учасників з Австрії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Туреччини та України.
Сьогодні, 24 квітня, відбулась урочиста церемонія відкриття цієї визначної культурно-наукової події. З вітальними словами виступив головний організатор заходу та керівник Австрійської бібліотеки в Дрогобичі пан Ярослав Лопушанський, а також почесні гості заходу.
Також сьогодні відбулось підписання договорів про співпрацю між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та двома іноземними вищими навчальними закладами - Педагогічним інститутом Штирії (Австрія) та Вроцлавським університетом (Польща).
Програма Днів Австрії в Дрогобичі є надзвичайно цікавою та насиченою і включає в себе не лише круглі столи, семінари та обговорення на цікаві наукові та культурні теми, а й подорож Західною Україною, під час якої учасники зможуть побачити визначні пам'ятки Галичини.
Почесне консульство Австрії у Львові бажає всім учасникам захопливого та цікавого тижня!