Федеральний президент Австрії відвідав Львів

event15.03.2018
visibility443
Федеральний президент Австрії відвідав Львів
Президент Австрії Александер Ван дер Беллен відвідав Львів. До делегації також увійшли Міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, а також представники ділових, наукових та культурних кіл.

З 13 по 15 березня 2018, Федеральний президент Австрії Александр Ван дер Беллен у супроводі своєї дружини Доріс Шмідауер, Міністра закордонних справ Карін Кнайсль та делегації представників культури й науки, у рамках офіційного візиту відвідав Україну. Цей візит також супроводжувала велика австрійська делегація підприємців під керівництвом віце-президента Австрійської торгової палати Річарда Шенца, яка складалася з більш ніж 40 представників понад 30 австрійських компаній. Це явна ознака зростаючого інтересу з боку австрійської економіки до України.

 

В рамках візиту делегація також відвідала й Львів.

 

Пройшовши по старому місту 15 березня, делегація отримала уявлення про багату історію колишньої столиці Галичини. У ратуші Львова Федеральний президент Александер Ван дер Беллен та Міністр закордонних справ Карін Кнайсль залишили запис у книзі Почесних гостей м. Львова. Окрім того, федеральний президент Республіки Австрія зустрівся в історичному Палаці Потоцьких з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, заступником голови обласної ради Андрієм Білоусом та міським головою Львова Андрієм Садовим.

 

Міністр закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайсль відкрила австрійсько-український бізнес-форум у Львові, підчас якого представники бізнесу обох держав мали змогу налагодини нові ділові контакти.

 

У Львові Федеральний президент відвідав з дружиною та Міністром закордонних справ Кнайсль місцеву Австрійську бібліотеку. Федеральний президент передав бібліотеці книжкову пожертву.

 

Завершенням триденної поїздки була лекція Президента Республіки Австрії та зустріч із студентами Українського Католицького Університету у Центрі імені митрополита Андрея Шептицького.

Фото: Петер Лехнер