Конференція "Free Market Road Show"

event19.05.2017
visibility814
Конференція "Free Market Road Show"
Почесний консул Мальський М. виступив з вітальним словом на конференції "Free Market Road Show"

19 Травня 2017 року в Палаці Потоцьких у Львові відбулась конференція "Free Market Road Show", на якій з вітальним словом виступив Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський.
З промови Почесного консула:
Зараз для України та кожного українця дуже непростий та відповідальний час, оскільки ми знаходимось на історичному "роздоріжжі" і перед кожним з нас стоїть безліч запитань, на які потрібно дати відповідь та зробити вибір. Від цього вибору залежатиме доля не одного покоління українців.
В побудові демократичного суспільства може стати в пригоді досвід європейських держав, зокрема й Австрії. Окремі федеральні землі та міста Австрії співпрацюють з регіонами та містами-партнерами, у такий спосіб сприяючи створенню тісних контактів між народами обох країн. Саме ці контакти між людьми з усіх частин обох країн та з усіх верств суспільства мають важливе значення для порозуміння та зміцнення солідарності в Європі.
Також варто зазначити, що українсько-австрійські відносини є давніми та міцними, зокрема в економічному секторі. Економічні відносини розвивалися з самого початку дуже позитивно, австрійські інвестиції, створення спільних підприємств та розміщення компаній в Україні внесли значний вклад в розвиток економіки.