Маркіяну Мальському вручено екзекватуру та консульський патент Почесного консула Австрії у Львові

event02.10.2020
visibility1222
Маркіяну Мальському вручено екзекватуру та консульський патент Почесного консула Австрії у Львові
Сьогодні, 2 жовтня 2020 року, у Міністертсві закордонних справ України Маркіяну Мальському вручили екзекватуру від МЗС України про призначення його Почесним консулом Австрії у Львові з консульським округом, що охоплює шість областей - Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську та Закарпатську.

"Дуже приємно сьогодні на урочистій церемонії в МЗС України одержати екзекватуру та консульський патент Почесного консула Австрії у Львові. Непроста, а разом з тим неймовірно цікава, дипломатична робота, офіційний статус, роль та функції дипломатів цікавили мене ще з часів студентства, а отримані тоді знання та навики знадобилися у подальшій міжнародній правозахисній роботі.

На горизонті багато планів австрійсько-української співпраці, захисту прав та інтересів австрійських громадян та юридичних осіб, поглиблення двосторонніх міждержавних відносин у багатьох сферах, виконання інших дипломатичних та представницьких функцій почесного консула.
Почесне консульство Австрії у Львові, як дипломатична установа, впродовж десятиліть відіграє важливу євроінтеграційну роль для нашого регіону, то ж активно продовжимо цю працю і надалі. Також дуже радіємо тому, що відносини між нашими країнами складаються якнайкраще, а візит Президента України до Австрії, як цьому підтвердження, відбувся зовсім нещодавно та був наповнений великою кількістю важливих зустрічей, нарад та успішною реалізацією ряду проектів. Ми також з особливою радістю зустрічали у Львові та Києві Президента Австрії з дружиною два роки тому, що відзначило особливе ставлення Австрії до Західної України." - поділився Маркіян Мальський.