Оновлення в Австрійській бібліотеці у Львові

event02.02.2022
visibility577
Оновлення в Австрійській бібліотеці у Львові
Минулого тижня за підтримки Почесного консульства Австрії у Львові було оновлено технічне забезпечення Австрійської бібліотеки (сектор нової німецькомовної книги), яка діє в структурі Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.

Страхова компанія Grawe та адвокатське об'єднання Arzinger на запит Почесного консульства погодились допомогти австрійській бібліотеці та передали два системні блоки, два монітори, а також Wi-Fi роутер. Ця техніка прийде на заміну старим комп'ютерам, які використовувались працівниками бібліотеки більше 20 років. А для відвідувачів бібліотеки тепер буде доступний безпровідний інтернет, тож користування читальним залом також стане зручнішим.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року за підтримки Почесного консульства бібліотека вже отримала підтримку у вигляді нових столів, книжкових шаф та тумб від IT компанії SoftServe, а також новий проектор від АО Arzinger, завдяки якому буде більш зручно проводити заходи у читальному залі.

 

Довідково:

Сектор нової німецькомовної книги (Австрійська бібліотека) було створено в жовтні 1992 року при відділі Рідкісної книги Львівської бібліотеки ім. В. Стефаника. Австрійська Бібліотека у Львові була першою в Україні та тринадцятою в Європі та Азії. Сьогодні у світі є 65 австрійських бібліотек, 5 із яких діють в Україні - у Львові, Києві, Харкові, Чернівцях та Дрогобичі. Відкриття Австрійської бібліотеки у Львові посприяло пожвавленню перекладацького руху, дослідженню австрійської літератури українськими германістами.

У читальному залі є вільний доступ до колекції австрійської літератури. Для читачів представлено понад 12 тис. томів, серед яких художня, довідкова та інформаційна література, періодичні видання, аудіо- та відеоматеріали.

В стінах бібліотеки часто відбуваються літературні вечори, зустрічі з діячами австрійської культури та науки, концерти австрійської музики.

 

Контакти бібліотеки:

Адреса: вул. Лисенка, 14, Львів

Тел.: +38 (032) 297 56 83

Веб-сторінка Австрійськоїх бібліотеки 

 

Більше дізнатись про історію бібліотеки можна у цій статті