Почесному консулу Маркіяну Мальському вручили нагороду Пола Гарріса за підтримку благодійного проекту

event26.06.2018
visibility4193
Почесному консулу Маркіяну Мальському вручили нагороду Пола Гарріса за підтримку благодійного проекту

Сьогодні  Маркіяну Мальському, Почесному консулу Австрії у Львові та партнеру АО Arzinger вручили почесну нагороду Пола Гарріса від Rotary Foundation. Цією нагородою відзначають осіб, які особливо доклались до підтримки певного проекту.

За активної роботи пана Мальського було реалізовано проект допомоги Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", а саме придбання сучасного портативного ультразвукового апарату з доплером. Новий прилад для діагностики вроджених вад серця допоможе швидко діагностувати та вчасно скеровувати на хірургічне лікування немовлят.

Завдяки суттєвому прогресу в дитячій кардіохірургії, вади серця у немовлят, які ще не так давно були неоперабельними, тепер успішно піддаються лікуванню та дають діткам шанс на життя.

Звісно ж, навіть найкращі спеціалісти не завжди можуть швидко поставити точний діагноз без допомоги сучасного обладнання і, на жаль, українські медичні заклади часто не мають доступу до такої апаратури.  Саме тому Андріана Мальська, дружина Маркіяна та викладач кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д.Галицького, яка реалізувала вже не один соціальний проект, вирішила ініціювати збір коштів на купівлю сучасного переносного ультразвукового апарату для львівського "Охматдиту" . Її ініціативу було підтримано Ротарі клубом Львів International, зокрема минулорічним Президентом клубу Ларсом Вєстбергом та Дмитром Симовоником, який очолює клуб цьогоріч, а також "Міжнародним Фондом Ротарі" (Rotary International Foundation) та рядом клубів з інших країн. Також впродовж року було організовано кілька благодійних заходів, до яких долучились небайдужі львів'яни. Спільними зусиллями вдалось зібрати необхідну суму в розмірі  майже 1,2 млн. грн.