Ще більше допомоги для немовлят від австрійського госпіталю

event15.04.2022
visibility395
Ще більше допомоги для немовлят від австрійського госпіталю
Сьогодні, 15 квітня 2022, до Львова знову приїхав д-р Ганс Петер Ваґентрістль, щоб доставити в ЛОР ЛОДК "ОХМАТДИТ" гуманітарну допомогу від госпіталю Бармгерціге Брюдер та благодійної організації Barmherzigkeit

Після відвідин Львова наприкінці березня та спілкування з місцевими лікарями, д-р Ваґентрістль та госпіталь Бармгерціґге Брюдер з австрійського міста Айзенштадт вирішили продовжити підтримувати Україну та закупили обладнання, якого вкрай бракувало львівському ОХМАТДИТу. За підтримки благодійної організації Barmherzigkeit було закуплено необхідне обладнання та медикаменти на суму більше 15 тис. євро.

Тепер відділення реанімації новонароджених має нове обладнання для білірубінової фототерапії (3 лампи та 3 спеціальні білірубінові покривала для немовлят), транскутатний білірубінометр, а також новий та надзвичайно потрібний ЕЕГ монітор, який дозволить проводити відповідну діагностику діток прямо у лікарні.

Почесне консульство Австрії у Львові надавало підтримку благодійникам  на всіх етапах цього проекту, а Почесний віце-консул Христина Кулик зустрілась із д-ром Ваґентрістлем при передачі вантажу ОХМАТДИТу, щоб висловити вдячність та сподівання на подальшу підтримку та співпрацю.