ВИСТАВКА «CALLIOPE AUSTRIA: ЖІНКИ У СУСПІЛЬСТВІ, КУЛЬТУРІ ТА НАУЦІ» У ЛЬВОВІ

event06.09.2021
visibility491
ВИСТАВКА «CALLIOPE AUSTRIA: ЖІНКИ У СУСПІЛЬСТВІ, КУЛЬТУРІ ТА НАУЦІ» У ЛЬВОВІ
Сьогодні, 6 вересня, у Львові у Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбулось відкриття виставки "Calliope Austria: Жінки у суспільстві, культурі та науці."

Виставка розроблена Австрійським культурним форумом у Києві в рамках ініціативи Calliope Austria, що спрямована підкреслити важливу роль жінок в суспільстві, культурі та науці та надати експертам з Австрії та України можливість діалогу на тему гендерних питань.

Виставка висвітлює історії життя 12 відомих австрійок з початку 19 століття до сьогодення, їх таланти, силу волі, рішучість та мужність, які допомогли сформувати та збагатити Австрію.

 

Вітальним словом гостей виставки привітали Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський, заступниця Посла Австрії в Україні Соня Шраґен,Почесний віце-консул Австрії у Львові Христина Кулик, проректор  з наукової роботи УКУ та директор Центру Шептицького Олег Яськів, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда та депутатка Львівської обласної ради Ольга Березюк  

Юрій Лопатинський, керівник пекарні-кондитерської "Горіховий дім", розповів гостям про соціальні проект "Горіхового дому", зокрема, про підтримку жінок, які потрапили у кризові ситуації, а також будівництво жіночого  центру у Львові.

 

Почесне консульство Австрії у Львові щиро дякує компаніям Blum, Zaltech та Arzinger за партнерську підтримку заходу, Центру Митрополита Андрея Шептицького за гостинність та можливість розміщення виставки, а також пекарні-кондитерській "Горіховий дім" за "солодкий" супровід заходу.

 

Почесне консульство Австрії у Львові запрошує усіх з 6 по 23 вересня включно відвідати виставку "Calliope Austria: Жінки у суспільстві, культурі та науці" у Центрі Шептицького (вул. Стрийська, 29А, Львів), а також взяти участь у конкурсі та виграти солодкі подарунки.

 

Умови конкурсу:

 

    • Відвідайте виставку "Calliope Austria: Жінки у суспільстві, культурі та науці" у Центрі Шептицького (вул. Стрийська, 29А) з 6 по 23 вересня;
    • Зробіть фото із виставки та опублікуйте у Facebook;
    • Напишіть хто із героїнь виставки вас найбільше вразив або надихає;
    • Поставте хештеґ #CalliopeAustriaInLviv;
    • Відмітьте Почесне консульство Австрії у Львові (@HonoraryConsulateOfAustriaInLviv)