Почесний консул та віце-консул

Почесний консул - Маркіян Мальський 

Маркіян Мальський, Почесний консул

Народився у Львові у 1984 році. 

Партнер, керівник Західноукраїнського відділення адвокатського об'єднаня Arzinger.

Доктор юридичних наук, адвокат, спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах.

У липні–грудні  2019 року займав посаду Голови Львівської обласної державної адміністрації, увійшов у топ-5 найефективніших керівників ОДА згідно видання «Деловая столица».

Автор чотирьох книг, більше 100 наукових статей та понад 300 статей і коментарів.

Одружений, виховує двох синів. 

Призначений Почесним консулом Австрії у Львові в жовтні 2016 року. На період перебуваня на посаді голови Львівської облдержадміністрації повноваження Почесного консула було призупинено. В жовтні 2020 року був поновлений на посаді Почесного консула Австрії.

Консульський округ охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську та Закарпатську області.


Почесний віце-консул - Христина Кулик

Христина Кулик, Почесний віце-консул

Народилась у Львові в 1991 році.

В 2013 році закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю "Міжнародні відносини", напрямок "Дипломатична служба та міжнародні організації".

В 2016 році закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю "Правознавство".

З 2016 року Христина Кулик була помічником Почесного консула Австрії у Львові пана Маркіяна Мальського і була залучена як до щоденної діяльності установи, так і до масштабних заходів. Зокрема, була задіяна до організації офіційного візиту до Львова Федерального Президента Австрії Александра Ван Дер Беллена, Міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль та австрійської делегації у березні 2018 року, а також офіційного візиту спадкової пари Ліхтенштейну Й.В. Принца Алоїза та Ї.К.В. Принцеси Софії у червні 2018 року. 

Призначено Почесним віце-консулом у серпні 2020 року.

Консульський округ охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську та Закарпатську області.